OPIS OFERTY

Masz już konkretne plany zawodowe? Chcesz pracować, zdobyć międzynarodowe doświadczenie, otrzymywać europejskie wynagrodzenie?

Centrum Partnerstwa EUROWORK prowadzi rekrutację kwalifikowanych pracowników w różnych branżach. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją karierę zawodową, czy po prostu chcesz zmienić miejsce pracy, poszukując lepszych perspektyw za granicą swojego kraju, możemy zaoferować Tobie ciekawe możliwości rozwoju i zatrudnienie zgodne z Twoimi preferencjami w polskich/europejskich firmach.

Pomożemy Ci wybrać miejsce pracy, które zaspokoi Twoje potrzeby i oczekiwania!

Nasze usługi związane ze znalezieniem dla Ciebie pracy są bezpłatne. Pomagamy Tobie na każdym etapie rekrutacji w znalezieniu pożądanej pracy zgodnej z Twoim doświadczeniem, kwalifikacjami i predyspozycjami. Załatwiamy za ciebie wszystkie formalności, począwszy od zapewnienia wizy, po wszelkie formalności związane z zatrudnieniem, tak abyś po przyjeździe do Polski mógł bez przeszkód podjąć pracę.

Dbamy o standardy zatrudnienia:

 - oferujemy legalne i stabilne zatrudnienie - cały proces rekrutacji odbywa się zgodnie z polskim i międzynarodowym prawem-z nami masz gwarancję znalezienia legalnego zatrudnienia,

 - gwarantujemy ubezpieczenia zdrowotne i świadczenia socjalne,

 - oferujemy możliwość zakwaterowania - nie musisz się martwić o znalezienie mieszkania - zapewniamy zakwaterowanie w przyzwoitych warunkach,

 - nasi pracownicy zawsze mają wsparcie i pomoc opiekuna, który pomoże stawiać pierwsze kroki w nowym środowisku,

 - dbamy o ciągłość Twojego zatrudnienia – w przypadku zakończenia pracy w danej firmie podejmujemy działania, abyś niezwłocznie znalazł zatrudnienie u innego pracodawcy, zgodnie z Twoimi kwalifikacjami i oczekiwaniami.


Zaufaj naszemu doświadczeniu! Przekonaj się że praca w Polsce z Centrum Partnerstwa EUROWORK godna polecenia.

Skorzystaj z zakładki rejestracja – dzięki rejestracji na naszym portalu masz większe szanse na znalezienie zatrudnienia, gdyż twoje CV będzie stale zestawiane z nowymi ofertami pracy, a my niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą, jak tylko pojawi się oferta odpowiadająca Twoim umiejętnościom i oczekiwaniom.

Swoje CV możesz również wysłać na adres e-mail: office@cpeurowork.pl lub skontaktować się z nami telefonicznie:

+48 500 07 08 (tel. stacjonarny)

+48 733 881 019 (tel. kom rekrutacja)

+48 507 179 772 (tel. kom rekrutacja)

+38 (063) 347 60 55 (tel. kom przedstawiciel w Ukrainie)

Możesz skorzystać również z naszego profilu na

Zostaw wiadomość, a my oddzwonimy!

PRACA STAŁA

Bez względu na to, czy jesteś osobą bezrobotną, chcesz zmienić dotychczasową pracę lub stawiasz pierwsze kroki na swojej drodze zawodowej, zgłoś się do nas. Firmy, z którymi współpracujemy, oferują stabilne, długoterminowe zatrudnienie, nie ma więc obaw, że po kilku miesiącach pozostaniesz bez pracy.

Dopełnimy za Ciebie wszelkich formalności w Polsce, w tym całą procedurę wizową, abyś mógł spokojnie przygotować się do wyjazdu. Na miejscu będzie na Ciebie czekać dedykowany przedstawiciel naszej firmy, abyś mógł bezstresowo zaadaptować się w obcym kraju i rozpocząć swoją karierę zawodową w Polsce.

Oferujemy ubezpieczenie zdrowotne i zabezpieczenia socjalne.

PRACA TYMCZASOWA

Elastyczne zatrudnienie: staramy się dopasować do Twoich potrzeb - w zależności od własnych preferencji możesz podjąć zatrudnienie na niedługi okres, np. w czasie wakacji. Możesz w ten sposób zdobyć pierwsze bezcenne doświadczenie na rynku pracy.

Istnieje możliwość realizowania nadgodzin oraz pracy w weekendy, co pozwoli podwyższyć Twoje dochody z pracy w Polsce. Jest to szczególnie istotne dla osób, które w krótkim okresie czasu chcą zmaksymalizować swoje dochody.

REJESTRACJA

Tymczasowo niedostępne