O NAS

Centrum Partnerstwa EUROWORK to Twoja Agencja Pracy!

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się agencją pracy oferującą szereg usług w zakresie pośrednictwa pracy, doradztwa personalno-zawodowego oraz pracy tymczasowej.

Umożliwiamy pracodawcom znalezienie wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników z zagranicy, a szukającym pracy organizujemy zatrudnienie w przedsiębiorstwach zlokalizowanych w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej.

Posiadamy bezpośredni dostęp do potencjalnych Kandydatów za granicą, co przekłada się na jakość i naszej oferty i szybkość działania. Za pośrednictwem naszych zagranicznych przedstawicielstw skutecznie prowadzimy proces rekrutacji i weryfikujemy kwalifikacje potencjalnych Kandydatów.

Naszą działalność obejmuje również profesjonalne wsparcie w zakresie wyboru oferty polskich uczelni wyższych i szkół średnich dla obcokrajowców.

NASZE WARTOŚCI

Nie przez przypadek pracownicy każdej firmy określani są KAPITAŁEM LUDZKIM. To właśnie oni stanowią wartość każdego przedsiębiorstwa – umożliwiają osiąganie założonych celów, uczestniczą w jego rozwoju. Pomagamy firmom w zdobyciu tego kapitału, realizując nasze działania w oparciu o szereg kluczowym zasad:

Jakość i profesjonalizm – świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Lojalność – stawiamy na relacje z naszymi Parterami i indywidulane podejście zarówno do pracodawców jak i pracowników.

Zaufanie – stawiamy na zaufanie, gdyż tylko ono umożliwia długotrwałą i skuteczną współpracę.

Elastyczność – dopasowujemy się do wymagań pracodawcy i możliwości pracowników.

Zaangażowanie – w każdy projekt wkładamy maksymalną ilość pracy i czasu, aby jak najefektywniej zaspokajać zapotrzebowania pracodawców i skutecznie pomagać poszukującym pracy.

Naszą misją jest stworzenie wzajemnie korzystnych relacji między Kandydatami i Klientami korporacyjnymi. Z wykorzystaniem najnowszych metod rekrutacji i selekcji wykwalifikowanego personelu pragniemy zaspokoić potrzeby przedsiębiorstw i oczekiwania pracowników.

NASI PARTNERZY

Nasze dotychczasowe doświadczenia opieramy na współpracy w zakresie świadczenia usług outsourcingu pracowników oraz prowadzenia rekrutacji dla przedsiębiorstw wielu branży, w tym przede wszystkim budownictwa, przemysłu metalurgicznego, elektromaszynowego, chemicznego, mineralnego, drzewno-papierniczego, lekkiego, spożywczego, i innych.

Naszą silną stroną jest również sektor usług, w którym znalazło prace wielu rekrutowanych przez nas pracowników.

Nasi Partnerzy to nie tylko duże przedsiębiorstwa o istotnym zapotrzebowaniu na personel pracowniczy, ale również małe i średnie podmioty, którym wiemy, jak poświęcić właściwą uwagę.

Nie ogranicza nas zakres terytorialny prowadzenia działalności naszych Partnerów – działamy ponadlokalnie.

O nas